VODSTVO ŠOLE:
ravnatelj: dr. Jernej Šoštar |
pomočnica: Katja Cedilnik |
Spodaj navedenih elektronskih naslovov se ne sme uporabiti za namene neposrednega trženja.
Razred 1. a 1. b 2. a 2. b 2. c 3. a 3. b 4. a 4. b 4. c 5. a 5. b 5. c TJA TJA ŠPO ŠPO ŠPO ŠPO ŠPO GOS |
učitelj Sara Stojan Suzana Mozetič Tjaša Dulc Jožica Drobnič Ksenija Pirih Tavčar Eva Divjak Tina Šetina Nataša Gaber Špela Kralj Marjana Pečjak Tadeja Perkovič Irena Kisel Aleš Ferenc Tadeja Mraz Novak Lucija Kos Julijana Kmetič Maja Bergant Aljaž Klevišar Ana Lampe Žiga Ivanšek Vita Pergovnik Neža Bojović Meri Zupančič |
|
sara.stojan@oskaselj.si suzana.mozetic@oskaselj.si tjasa.dulc@oskaselj.si jozica.drobnic@oskaselj.si ksenija.pirih.tavcar@oskaselj.si eva.divjak@oskaselj.si tina.setina@oskaselj.si natasa.gaber@oskaselj.si spela.kralj@oskaselj.si marjana.pecjak@oskaselj.si tadeja.perkovic@oskaselj.si irena.kisel@oskaselj.si ales.ferenc@oskaselj.si tadeja.mraz.novak@oskaselj.si lucija.kos@oskaselj.si julijana.kmetic@oskaselj.si maja.bergant@oskaselj.si aljaz.klevisar@oskaselj.si ana.lampe@oskaselj.si ziga.ivansek@oskaselj.si vita.pergovnik@oskaselj.si neza.bojovic@oskaselj.si meri.zupancic@oskaselj.si |
Učitelji v podaljšanjem bivanju
Skupina
OPB 1 OPB 2 OPB 3 OPB 4 OPB 5 OPB 6 OPB 7 OPB 8 OPB 9 OPB 10 |
Razred
1. a 1. b 2. a 2. b 2. c 3. a 3. b 4. a + 4. c 4. b + 4. c 5. a, b, c |
učitelj
Neža Bojović Nisa Jevšjak Novak Adriana Vučković, Žiga Ivanšek, Meri Zupančič Aljaž Klevišar Julijana Kolarič Samo Videc Vita Pergovnik Suzana Mozetič, Jožica Drobnič, Alja Tekalec Špela Zupan, Andreja Gašperšič, Nataša Gaber, Uroš Rudolf, Tadeja Perkovič, Jera Kralj Lucija Černilogar, Sabina Sitar, Urša Raspet, Dejan Sibinčić, Ana Lampe |
|
Učitelji v jutranjem varstvu
Skupina
1. skupina. 2. skupina 3. skupina |
razred
1. r 1. r 2. in 3. r - N08 1. r/2. r - F1 |
ponedeljek
Jožica Drobnič Tjaša Dulc Julijana Kmetič Špela Kralj |
torek
Suzana Mozetič Sara Stojan Julijana Kmetič Aleš Ferenc |
sreda
Nisa J. Novak Jožica Drobnič Aleš Ferenc Mirjam Bojanovič |
četrtek
Jožica Drobnič Tjaša Dulc Julijana Kmetič Lucija Kos |
petek
Jožica Drobnič Tjaša Dulc Julijana Kmetič Aleš Ferenc |
Razredniki na predmetni stopnji
razred
6. a 6. b 6. c 7. a 7. b 7. c 8. a 8. b 8. c 9. a 9. b |
razrednik
Tanja Žontar Mateja Križan Tanja Vučkovac Rok Godec Sabina Sitar Damijan Lenče Maja Krese Nina Korošec Jožica Šubelj Tadeja Remše Uroš Rudolf |
nadomestni razrednik
Nina Gaberščik Sabina Sitar Andreja Gašperšič Nina Kononenko Julijana Kmetič Ana Lampe Petra Grum Tinkara Rozina Samo Videc Urša Raspet Nataša Hozjan B. |
Učitelji na predmetni stopnji
učitelj
Jožica Šubelj Tanja Vučkovac Nina Korošec Damijan Lenče Tanja Žontar Petra Grum Jasminka Mitkovska Katja Cedilnik Mateja Križan Sara Sedej Nina Kononenko Rok Godec Samo Videc Tadeja Remše Nina Gaberščik Julijana Kmetič Andreja Gašperšič Nataša Hozjan Breznjik Tinkara Rozina Tilen Freyer Majaron Uroš Rudolf Meri Zupančič Ana Lampe Sabina Sitar Tadeja Mraz Novak Marcel Theuerschuh Denis Klančič Urša Raspet Jera Kralj Alja Tekalec Lucija Černilogar Adriana Vučković Špela Zupan |
predmet
MAT SLJ SLJ, delo z učenci tujci TIT MAT, FIZ SLJ TJA GEO NAR, GOS NAR, GOS LUM, LS1, 2, 3, NIP umetnost GEO, ZGO, TVZ ZGO MAT, FIZ TJA, NI1, NI2 TJA ŠPO, IŠO DKE BIO, KEM GUM, MPZ ŠPO, ŠZS, IŠ SPH ŠPO, ŠZZ, NIP šport ŠPO, ŠZS GUM laborant računalničar socialna delavka DSP DSP DSP DSP DSP |
učilnica
|
email
jozica.subelj@oskaselj.si tanja.vuckovac@oskaselj.si nina.korosec@oskaselj.si damijan.lence@oskaselj.si tanja.zontar@oskaselj.si petra.grum@oskaselj.si jasminka.mitkovska@oskaselj.si katja.cedilnik@oskaselj.si mateja.krizan@oskaselj.si sara.sedej@oskaselj.si (Sara Sedej nadomešča Matejo Križan) nina.kononenko@oskaselj.si rok.godec@oskaselj.si samo.videc@oskaselj.si tadeja.remse@oskaselj.si nina.gaberscik@oskaselj.si julijana.kmetic@oskaselj.si andreja.gaspersic@oskaselj.si natasa.hozjan.breznjik@oskaselj.si tinkara.rozina@oskaselj.si tilen.freyer.majaron@oskaselj.si uros.rudolf@oskaselj.si meri.zupancic@oskaselj.si ana.lampe@oskaselj.si sabina.sitar@oskaselj.si tadeja.mraz.novak@oskaselj.si marcel.theuerschuh@oskaselj.si denis.klancic@oskaselj.si ursa.raspet@oskaselj.si jera.kralj@oskaselj.si alja.tekalec@oskaselj.si lucija.cernilogar@oskaselj.si adriana.vuckovic@oskaselj.si spela.zupan@oskaselj.si |
1. ura
2. ura 3. ura 4. ura 5. ura |
8. 20 - 9. 05
9. 10 - 9. 55 10. 30 - 11. 15 11. 20 - 12. 05 12. 10 - 12. 55 |